UFC обявиха, че най-голямата сделка извън медиите е била осъществена с помощта на creative директора на Reebok – Swizz Beatz. Председателя на борда на UFC, както и президентът на компанията са близки приятели с бийтмейкъра.
Като част от 6-годишното партньорство, Reebok ще бъде ексклузивния спонсор на облекла за UFC, започвайки от юли. Освен това, бойците ще получават по 20% от авторски и лицензионни възнаграждения за всеки продаден продукт с тяхното име. Изглежда Swizz е не само добър бийтмейкър, а и добър бизнесмен
Reebok ще продължи да използва Delta логото си във връзка с CrossFit линията им. Това ще бъде така за всеки продукт тъй като компанията се опитва да разшири бизнеса си към фитнес продуктите, освен досега силната им страна – маратонките.